Як відрізнити бензопили STIHL від підробки

21.09.2015

Як відрізнити бензопили STIHL від підробки

Шановні покупці!

останнім часом почастішали випадки шахрайства на ринку бензопил. Злочинці продають довірливим покупцям китайські підробки, видаючи їх за продукцію STIHL. Купуючи з рук ці «бензопили» Ви не тільки втрачаєте гроші, але і ризикуєте власним здоров’ям!

будь Ласка, не дайте себе обдурити і пам’ятайте, що оригінальний бензоінструмент STIHL не продається на ринках!

Як відрізнити бензопили STIHL від підробки

ТРОХИ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ФАЛЬСИФИКАТАХ

Підробки надходять головним чином з Китаю і схожі на оригінал, насамперед, характерною помаранчевої і світло-сірим забарвленням.

До того ж вводять покупців в оману підроблені етикетки з маркою «Stihl». Часто на корпус наносять і відомі назви моделі, наприклад «MS 440» чи «MS 180». Крім забарвлення і назви, такі бензопили не мають нічого спільного з оригінальними виробами.

Фальсифікат джерело серйозної небезпеки!

«Рідні» вироби Stihl відповідають суворим стандартам якості і безпеки — загалом-то, бо вони і популярні. Однак до фальсифікату це зовсім не відноситься. Часто підроблена пила виходить з ладу, не виробивши і один бачок палива. Полагодити її вже неможливо через відсутність запчастин. Гірше того, зламатися пила може ще до запуску. Наприклад, важіль приводу автоматичного інерційного гальма ланцюга часто ламається вже при розпакуванні. А адже це найважливіше захисний пристрій з усіх систем забезпечення безпеки. Як думаєте, у скільки обійдеться «ремонт» глибокої рвано-різаної рани з-за не включеного вчасно гальма? Хтось ще вважає, що шкурка варта вичинки?

Як захистити себе?

Найвірнішим ознакою того, що під видом оригінального «Штилю» вам намагаються нав’язати підробку, служить місце «укладення угоди». Оригінальний Stihl, що називається, «на дорозі не валяється», і на вулиці або на стихійних ринках не продається. До речі, випадки, коли бензопилами Stihl виплачують «гонорари» працівникам на будівництвах, відомі лише зі слів цих самих «працівників». Навряд чи потрібно пояснювати, що демонстровані ними зразки до оригінальної продукції, на яку вони схожі, відношення не мають. Часто те ж саме відноситься до продажу в Інтернеті, особливо коли пропонують купити нову техніку.

Stihl продає свої вироби ЛИШЕ через авторизовану дилерську мережу, яка гарантує справжність товару, що забезпечує сервіс та консультаційну підтримку. Тільки купуючи продукцію у офіційного дилера, можна бути впевненим, що отримуєш саме «той самий» якісний Stihl.

Короткий опис статті: бензопили штиль Як відрізнити бензопили STIHL від підробки, Як відрізнити бензопили STIHL від підробки

Джерело: Як відрізнити бензопили STIHL від підробки

Також ви можете прочитати