Відгуки Алтайський Кедр

02.10.2015

Відгуки покупців

Сьогодні отримала посилку. Дуже швидка доставка. Все акуратно упаковано, навіть товарна накладна була у посилці, купувала ці чаї в аптеках, але там набагато дорожче, буду замовляти у вас! Величезне спасибі за пробники! Замовлю ще набори для друзів і рідних.

Єрьоміна Ганна Іванівна, Амурська область, Вільний

Сьогодні отримала посилку із замовленням.Замовляла собі і дочці. Все відмінно упаковано, доставка досить швидка. Величезне спасибі за пробники! Скоро замовлю ще!

Придбала збір для печінки з розторопшею. Була приємно здивована, що під час прийому збору налагодилося. травлення! Засмучує лише те, що чай в пакетиках — єдина форма випуску і немає можливості купувати збори розсипом.

Кілька років тому (приблизно 10) купила в аптеці фіточай «Шлунковий» (№12). Це прекрасний помічник при будь-яких ускладненнях у роботі шлунка. Повністю виконує своє призначення (!) не тільки для курсу «лікування», але і просто разовим прийняттям. З тих пір спробувала різну продукцію «Алтайського кедра». Особливо сподобалися «Алергофит» №25, «Довге життя» №32, «Для очей» №9, «Дистонорм з мелісою» №29, АлтеФорм з приймочками кукурудзи. Найголовніше, що всі випробувані мною (і моєю родиною) напої і таблетки насправді роблять заявлене дію! Багато хто до того ж мають дуже приємним смаком))) Спасибі виробникові за якісний товар, а інтернет-магазину — завжди за швидку доставку.

Дякую всіх співробітників компанії за хорошу роботу. Отримала сьогодні посилку, все акуратно і в строк. Дякуємо за пробники і потрібну інформацію. Неодмінно замовлю в наступний раз.

Придбала для себе кілька видів чаїв. Дійсно все дуже акуратно упаковано, ніби для себе намагалися :-)
І замовлення оброблений надзвичайно оперативно. Дуже приємні такі турбота і увага. Окрема подяка за пробники продукції. Благополуччя вам і відданих клієнтів!

Отримала посилку. Добре упакована, в посилці подарунок — за кілька пакетиків двох видів чаю і таблетки БАД. Приємно. Все чітко та швидко! Дякую.

Придбала для себе гінекологічний збір, для профілактики. Приємний смак, п’ється легко. Приймаю третій день, поки без змін. Приємно здивував код всередині коробки, отримала знижку. Також дуже сподобалося, що пакетики в паперовому пакеті, а коробку просто викинула, щоб ніхто не здогадався, що я п’ю. Дуже зручно. Все продумано, спасибі.

Хочу висловити слова подяки вашої компанії. Швидко отримала посилку, що порадувало пересилання безкоштовно, приємно здивована пробниками різного чаю. Замовлення робила вперше, думаю тепер буду постійним клієнтом і буду рекомендувати знайомим. Поки всім задоволена. Спасибі вам.

Доброго часу доби! У мене хронічні захворювання в гінекології, витрачена величезна сума на ліки, а ефекту нуль. Після прийому чаю з борової маткою відразу ж були помітні зміни в кращу сторону.Тепер я стовідсотковий фанат цих зборів))) Тижня не минуло після першого замовлення, а вже готова зробити другий. Дякую Вам за чудову можливість лікуватися травами. І, що важливо, це не дорого))).

Отримала сьогодні посилку з чаями. Дуже задоволена. Все акуратно упаковано. Брошура з описом і навіть пробні зразки чаїв. Це мене приємно здивувало. Спасибі величезне!

Давно п’ю Ваші чаї. Дуже сподобався «Чай Алтай» зелений з мелісою! Смак чудовий! І набір «Ранок-День-Вечір» теж п’ю з величезним задоволенням! А ще дуже люблю «Витаминку!

Добрий час доби! Отримала черговий замовлення з дивовижними трав’яними чаями. Дуже полюбився нам чай Вітамінка, таке тепло по всьому тілу і душі. Краса. Чоловіки п’ють Кипрей постійно. Прекрасно для профілактики чай від застуди і грипу. Спасибі Вам за радість, що йде від чудодійних трав’яних напоїв і чудових зеленого і чорного чаю з добавками трав. Спасибі. Многая Вам літа.

Хочу поділитися враженнями про фіточаї № 2 для жінок. У мене хронічний оофорит. При перших ознаках загострення починаю тричі на день пити цей збір. Біль іде вже на 2-й день. Налагодився цикл (раніше були затримки до 14 днів, тепер максимум — 6), зменшилися болі при місячних. Спасибі Вам за такий ефективний і доступний продукт!

Короткий опис статті: бензопила кедр

Джерело: Відгуки — Алтайський Кедр

Також ви можете прочитати