Саморобний мотоблок

24.02.2017

Саморобний мотоблок

Саморобний мотоблок – радість і смуток для власника-конструктора.

Якщо трохи заглибитися в бік від великих міст, у сільській місцевості можна виявити досить велика кількість людей, які із задоволенням займаються конструюванням різної техніки і пристосувань зі старих запчастин від тракторів, мотоциклів та інших аналогічних агрегатів. Місцеві Кулібіни з задоволенням будують різні пристрої, не обійшли вони своєю увагою і мотоблоки. Новий мотоблок коштує пристойних грошей, яких у них немає, а запчастин навалом.

Саморобні мотоблоки бувають самих різних видів, їх зовнішній вигляд і конструкція визначаються наявністю деталей, які були під рукою у творця. Багато роблять саморобні мотоблоки з допомогою бензопили «Дружба», яка вже має досить потужний, правда надмірно швидкий, двигун, укріплений на зручній рамі. Якщо зробити шасі і придумати вал відбору потужності, можна отримати практично готовий агрегат, який можна збирати і розбирати по мірі необхідності.

Деякі конструктори намагаються зібрати саморобні мотоблоки на основі рами від мопеда або мотоцикла та різноманітних двигунів, яких у селах повно. Це досить складно, але часу у конструкторів зазвичай багато, тому їх не лякає проведення вручну різноманітних слюсарних і механічних робіт. Іноді такі саморобні мотоблоки можуть бути досить функціональними пристроями, але дуже швидко ламаються або вимагають постійних зусиль по підтримці працездатності.

Інженери-самоучки, які конструюють саморобні мотоблоки, відчувають непередавану радість, якщо агрегат просто почав працювати, про ефективності мова навіть не заходить. Зазвичай вони не ставлять перед собою мети зробити щось надійне, але бувають винятки — деякі пристрої працюють краще промислово зроблених аналогів і зорієнтовані на виконання специфічних операцій. Загалом, саморобні мотоблоки досить легко знайти, але їх реальна працездатність вкрай низька, тому покладатися на них точно не варто.

Короткий опис статті: мотоблок з бензопили урал Якщо зробити шасі і придумати вал відбору потужності, можна отримати практично готовий агрегат, який можна збирати і розбирати по мірі необхідності. відгуки, предмет відкликання, товар, послуги, саморобний мотоблок, різне, все для домашнього господарства, і городу

Джерело: Саморобний мотоблок

Також ви можете прочитати