Ремонт бензокоси своїми руками: основні несправності та їх усунення

24.02.2017

Ремонт бензокоси своїми руками: розбір несправностей та методів їх усунення

Бензокоса є одним з головних інструментів дачника, використовуваного для швидкого приведення земельної ділянки в порядок. Набувають дане знаряддя для скошування трави на присадибній території та власники приватних будинків. Період активного застосування бензокосами і електричних тримерів припадає на літній період. Перед початком експлуатації інструмент приводиться в робочий стан: змащуються тертьові деталі, змінюється ріжуча гарнітура, заливається в бак паливна суміш. Якщо двигун зовсім не заводиться або швидко глухне, не набираючи достатньої кількості обертів, то доводиться шукати причини неполадок та усувати виявлені несправності. Щоб проводити ремонт бензокоси своїми руками, треба розбиратися в її будову та принцип роботи основних вузлів. Дану інформацію можна знайти в інструкції з експлуатації, яку виробник прикладає до садового обладнання в обов’язковому порядку. Перевіряйте наявність такого керівництва при купівлі бензопили. Імпортний інструмент повинен супроводжуватися інструкцією, написаній російською мовою.

Зміст

Як влаштована побутова мотокоса?

Довга трубчаста штанга прикріплюється до редуктора двотактного двигуна внутрішнього згоряння. Всередині штанги проходить вал, який передає крутний момент від бензинового мотора до різального механізму. Волосінь або ножі обертаються з частотою від 10000 до 13000 оборотів в хвилину. В захисному корпусі редуктора передбачено наявність отворів, в які за допомогою шприца вводиться змазка. Для зручності використання інструменту виробник оснащує його спеціальним регульованим ременем, перекидываемым через плече.

До бензокосами додається ріжуча гарнітура:

  • Волосінь, товщина якої варіюється від 1,6 до 3 мм, розташовується в тримірну голівці. Під час скошування трави волосінь піддається зносу. Заміна ліски проводиться швидко і легко двома способами: шляхом намотування волосіні того ж діаметру на шпульку або шляхом установки нової котушки з вже намотаною волосінню.
  • сталеві Ножі з двостороннім заточуванням бензокосу для очищення ділянки від бур’яну, дрібних чагарників, жорсткої трави. Ножі розрізняються формою, а також кількістю ріжучих поверхонь.

На U-образної, D-образної або T-образної рукоятці, що прикріплюється до штанги, розташовані важелі управління бензокосами. Ріжучий механізм захищений спеціальним кожухом. Заправляються побутові мотокоси сумішшю, що готується з бензину і масла, що заливається в паливний бак. Пристрій напівпрофесійних і побутових мотокос, забезпечених чотириразовим бензиновим двигуном, трохи відрізняється. Схема заправки також інша: масло заливають в картер, а бензин – у бак.

Відміряний шматок волосіні складається так, щоб один кінець був довший другого на 15 див. Петлю заводимо в проріз, наявну на котушці, і починаємо намотувати у напрямку, вказаному стрілкою

Короткий опис статті: олео мак 941 Поради по ремонту бензокоси своїми руками. Як провести ремонт стартера: відео з покроковим описом робіт. Поради від професіоналів з сервіс-центру. ремонт бензокоси своїми руками несправності стартера

Джерело: Ремонт бензокоси своїми руками: основні несправності та їх усунення

Також ви можете прочитати