Регулювання карбюратора бензопили Мотор-Січ . Стрічкова пилорама

24.09.2015

Галерея

Регулювання карбюратора бензопили Мотор-Січ . Стрічкова пилорама

Карбюратор встановлюється на пилах. складається з корпусу, внутрішня частина якого виконана у вигляді повітряного сопла (сопло Вентурі). Через це повітряне сопло протікає всмоктуване від двигуна повітря. Чим менше поперечний переріз, тим більше швидкість повітряного потоку, тим більше розрядження. До різних місцях повітряного сопла (дифузора) підведені паливні жиклери, з яких повітряним потоком засмоктується паливо. Необхідно вкрай обережно здійснювати налаштування карбюратора бензопили. Зокрема, у бензопили мотор січ 270. А повний ремонт бензопили мотор січ варто довіряти тільки професіоналам.

Паливний насос. система форсунок і регулювальні пристрої для оп-тимального приготування паливоповітряної суміші інтегровані, або вбудовані в корпус.

Витрата палива, а тому і потужність двигуна регулюється за допомогою дросельної заслінки.

Імпульсна порожнину паливного насоса з’єднана через імпульсний канал знижений або підвищений тиск управляє діафрагмою насоса. Таким чином, паливний насос працює в залежності від частоти обертання двигуна.

Для згоряння паливоповітряної суміші необхідний кисень, який ступає разом з впускаемым повітрям. З тим щоб в приводний механізм і карбюратор при цьому не потрапила пил і бруд, перед останнім встановлений повітряний фільтр.

Паливо подається насосною діафрагмою з паливного бака через паливопровід, всмоктувальну голівку, всмоктуючий патрубок карбюратора, впускний і випускний клапани насоса і сітчастий паливний фільтр до впускний голці, і впускним клапаном — до мембранної регулювальної камері.

Впускна голка з’єднана з регулюючою мембраною за допомогою впускного регулювального важеля. Порожнина під регулюючої мембраною з’єднана з атмосферою через отвір в кришці. Зміна тиску в циліндрі і картері впливає також на роботу карбюратора. При впуску в сопло Вентурі виникає розрядка, і в результаті цього, в залежності від положення дросельної заслінки, виникає повітряний потік. При цьому паливо всмоктується з жиклерів і домішується до минаючому повітрю.

Паливо розпорошується в дифузорі (сопло Вентурі), в результаті чого утворюється необхідна для згоряння в циліндрі топливовоздушная суміш.

Суміш підводиться в циліндр. Тут окремі краплі суміші внаслідок високої температури випаровуються.

Порожнину під регулюючої мембраною з’єднана з атмосферою, тому мембрана віджимається нагору. Одночасно за допомогою впускного регулювального важеля піднімається з сідла впускна голка, і в мембранну камеру надходить нове паливо. Таким чином, регулює мембрана встановлюється так, що постійно надходить деяка кількість палива, всасываемое з жиклерів.

Кількість палива, що надходить з жиклерів в дифузор, може регулюватися головним регулювальним гвинтом і гвинтом регулювання робочої суміші при холостому ході.

При вивінчіваніі регулювальних гвинтів відбувається збагачення, при вгвинчування — збіднення робочої суміші. Частота обертання при холостому ході може додатково регулюватися розташованим поза картера карбюратора наполегливим гвинтом управління подачею палива при холостому ході, що впливає на важіль осі дросельної заслінки.

З допомогою регулювальних гвинтів може постійно налаштовуватися оптимальна потужність двигуна при різних зовнішніх умовах експлуатації (наприклад, в горах або на рівні моря). У наступній статті ми поговоримо про відгуках про бензопили мотор січ .

Короткий опис статті: бензопила мотор січ мотор січ, регулювання карбюратора, карбюратора бензопили, бензопили мотор, мотор, січ, карбюратора, бензопили, регулювання, карбюратор, бензопила, регулювання карбюратора бензопили

Джерело: Регулювання карбюратора бензопили Мотор-Січ | Стрічкова пилорама

Також ви можете прочитати