Продаж бензокосилок, бензотриммеров (Echo, Hitachi, Makita, Champion, Кедр та ін).

27.09.2015

Ціни на Бензотріммери, бензокосарки
Опис

Як вибрати бензокосу для своєї ділянки правильно?

Газонокосарка

Це візок з ручками, яка оснащена одночасно бензиновим або електричним двигуном. Вал двигуна розташовують вертикально, до нього прикріплюють ніж. Бензокосілка ручна дає зріз трави з необхідною висотою в залежності від призначеного відстані ножа від поверхні. Професійні бензокоси існують електричні, механічні та бензинові. Приклади: бензокоса Hyundai , Forward , Demon , Efco , Champion — чудовий побутовий інструмент за недорогою ціною і з нормальним технічними показниками. Механічні ж газонокосарки не оснащені двигуном, їх потрібно штовхати перед собою. Робота їх відбувається практично без шуму, але це зручно лише на невеликих ділянках.

Прості в управлінні електричні газонокосарки або легка бензокоса для жінок. робота з ними тиха і проста. Більш потужними і продуктивними є кращі бензокоси Stihl , Honda , Oleo Mac і подібні агрегати відомих торгових марок, що випускають чотиритактні бензокоси. Приклади: бензокоса Matrix , Makita , Элмос, Енергомаш — проте, вони дуже галасливі і громіздкі. Ножі для бензокоси працюють від двигуна. Двигун для бензокоси має різний об’єм і потужність. Якщо порівнювати швидкість обробки галявини між газонокосаркою і тримером, то, безсумнівно, перевага на боці газонокосарки. Бензокоса Штурм, Интерскол, Калібр, Садко, Техас є відмінним варіантом для оброблення великих і рівних газонів, без ямок, квітів і купин. Деякі газонокосарки забезпечуються додатковими насадками, які дозволяють крім скошування, ще й проводити аерацію і мульчування — наприклад, бензокоса Тайга БГ 3200 і Витязь БГ 3200 .

За виглядом нагадує сучасну бензокосу. У верхній частині бензокосарки тримера розташований двигун, електричний або бензиновий, в нижній частині — ріжучі інструменти: ліска, ніж, трос. В електричних моделях тримерів двигун іноді розташований в нижній частині. Принцип роботи тримера полягає в тому, щоб передавався крутний момент від двигуна до різального інструменту. Інструменти є і бензинові та електричні. Електричні відрізняються легкістю і тишею у використанні. Бензинові важче, але є більш потужними. Бензинові тріммери не мають прив’язкою до мережі, однак їм необхідно наявність бензину і масла, а також запчастини для бензотриммеров. Агрегат може дістатися до самих важкодоступних місць, чого не в змозі зробити газонокосарка. Тример більш компактний і мобільний. Тример може скосити траву в будь шорсткої поверхні та з купинами, і з ямками. Купити бензотример також можна в будь-якому магазині бензоінструменту.

Бензинові тримери.

В основному у бензинові коси встановлюються 2-тактні двигуни, тобто в якості палива застосовують суміш масло/бензин відповідно 32:1 (мінеральне масло), 50:1 (синтетичне масло), не етиловий бензин АІ-92. Як виняток розглядаються коси з 4-х тактний двигун, в яких бензин і масло розливаються окремо. Тримери, оснащені 4-х тактним двигуном менш галасливі «працівники». Приклади якісного та затребуваного інструменту: бензотример Huter , Homelite , Патріот, Форвард. Також тримери підрозділяють на ті, які володіють прямим валом з редуктором і на ті, які без нього.

Їх відмінність полягає не тільки в зовнішньому вигляді, але і в технічних характеристиках. Якщо відсутній прямий вал з редуктором — це ознака того, що котушку з волосінню або ріжучий диск приводить в рух не прямий стрижень з металу, а трос із сталі, що вважається досить ненадійним порівняно зі стрижнем косарки, що має пряму стійку. Бензинові косарки найчастіше комплектують металевими фрезами, однак певні моделі можуть бути оснащені і котушки з волосінню в ролі додаткової опції. Всі бензинові тримери мають верхнім розташуванням двигунів. Практично всі тримери комплектують з плечовим ременем для більш зручного носіння. Приклади зручних агрегатів для дому: бензотример Пріоритет, Интерскол .

Плюси інструментів:

 • Забезпечує свободою дій, немає прив’язки до електрики;
 • Робота може проводитися і в сиру погоду;
 • Володіє більш високою потужністю, ніж електричний тріммер;
 • В наявності більш широкий спектр насадок, ніж наявні в електричних тримерів.

Мінуси:

 • Володіє більш високим вагою на відміну від електричних тримерів;
 • Видає набагато більше шуму, ніж електричні тримери;
 • Володіють більш високою вартістю, ніж електричні тримери.

Газонокосарки бензинові колісні

Глибока дека краще для роботи. Вона складніше у роботі, однак високі борти деки припускають освіта більш сильного потоку повітря. Трава, яку вже скосили, відправляється в травозбірник, не прокидаючись на чистий рівний скошений газон. Дека з алюмінію не іржавіє і, відповідно, володіє великим терміном експлуатації. Приклади обладнання: бензокоса Echo , Hitachi , Макіта, Партнер, Чемпіон, Хонда, Кедр БГ 3200.

Ширина скошування — дуже важливе питання в роботі. Чим вона більше, тим менше проходів буде необхідно зробити для скошування трави на ділянці. Від деки газонокосарки залежить ширина скошування. Адже чим глибше дека. Тим більше ширина скосу. Даний ніж допомагає у створенні більш сильного повітряного потоку. До речі кажучи, ніж обов’язково повинен бути гострим, тоді буде відбуватися зріз трави, а не її відрив, що залишить її в здоровому стані. Ніж слід точити в центрі обслуговування клієнтів, так як самостійна заточка може порушити баланс, а на великих оборотах може з’явитися вібрація, руйнівне підшипники. Більший діаметр коліс забезпечує легке пересування газонокосарки по газону. Це є особливо важливим при високій траві або якщо газон є нерівності. Газонокосарки з переднім приводом і великими задніми колесами легко подаються маневрування. Ширококолесные косарки не шкодять газону.

Жорсткий травозбірник є більш зручним:

 • По-перше, скошена трава з нього простіше висипається;
 • По-друге, за ним легко доглядати;
 • -третє, стінки травозбірника мають отвори, через які безперешкодно проходить потік повітря, який закидає траву.

М’які травосборники встановлюють тільки в дуже потужних газонокосарках, де висока потужність двигуна може компенсувати витрати сили повітряного потоку: бензокоса Хітачі, Ехо, Олео Мак. Доброго результату скошування можна досягти при високих обертах двигунів. Максимальні обороти двигуна встановлюються самим виробником. Однак при скосі високою, густий або вологої трави рухові обороти істотно скорочуються. І ніж не ріже, а рве траву, не відбувається повне попадання скошеної трави в травозбірник. Запас потужності дозволяє косити будь-які види газонів у будь-який час року. Якщо газонокосарка самохідна, тоді їй необхідна додаткова потужність, адже руху косарки також беруть потужність двигуна.

Складані ручки газонокосарок допомагають швидко прибрати газонокосарки на зберігання. При перевезенні вони, завдяки своїм малим розмірам, займають зовсім небагато місця. Приведення в стан роботи та складання займають лічені секунди і не вимагає застосування інструментів. Підшипники, наявні на колесах, забезпечують високою надійністю, довговічністю і більш легким перебігом. Колеса з підшипниками є більш стійкими до ударів, ніж колеса, оснащені пластиковими втулками. бензокоси ціни залежать як від престижної марки, так і від конструктивних особливостей.

Є три типи встанавлення висоти скошування.

 • Перший тип — найдешевший і простий, при якому на деці є кілька отворів, розташованих на різній висоті. Висота змінюється при загвинчування осі в потрібний отвір.
 • Другий тип — кожне колесо має важіль, з допомогою якого можна змінювати висоту скосу на кожному колесі окремо.
 • Третій тип — найбільш зручний — це центральна регулювання висоти. Змінюється висота за допомогою одного важеля або обертанням однієї центральної кнопки.

Для того щоб газон виглядав здоровим і красивим, рекомендують скошування не більше однієї третини висоти трави за один раз. Запустити бензокосарки самохідні системи «Self Starter» у стані навіть дитина. Всі необхідні дії — натиснути на кнопку, при цьому відбувається розкручування маховика і запуск двигуна.

Короткий опис статті: бензопила кедр Бензотріммери, бензокосарки (Echo, Hitachi, Makita, Champion, Prorab, Patriot-Garden, Кедр, Partner і ін). Продаж. Характеристики. Відгуки. Ціни та чудовий вибір. запчастини для бензокоси, бензокоса demon, бензокосарки тримери, бензокоса чемпіон, мотокоса oleo mac, бензотріммери, бензокосарки, бензокоса ехо, бензокоса відгуки, бензотример форвард, бензокоса hitachi, бензокоса купити, бензокосарки самохідні, бензокоса хітачі, кращі бензокоси, бензокосарки shtil, бензокоса витязь бг 3200, бензокоса efco, професійні бензокоси, бензотример пріоритет, makita бензокоса, бензотример huter, ремонт бензокосилок, бензокоса champion, бензокоса макіта, бензокоса техас, бензокоси ціни, ножі для бензокоси, бензокоса партнер, двигун для бензокоси, бензокоса echo, бензокоса для жінок, бензокоса олео мак, бензокоса калібр, бензокоса тайга бг 3200, бензокосілка ручна, бензотример homelite, бензокоса садко, бензо коси, бензокоса хонда, бензокоса интерскол, бензотример патріот, бензотример интерскол, бензокоса кедр бг 3200, масло для бензокоси, бензокоса штурм, бензиновий тример, бензокоса элмос, бензокоса honda, чотиритактних бензокоса, купити бензотример, запчастини для бензотриммеров, бензокоса matrix, як вибрати бензокосу, бензокоса forward, бензокоса hyundai, бензокоси енергомаш, ціна, ремонт, відгуки, рейтинг, як вибрати, купити

Джерело: Продаж бензокосилок, бензотриммеров (Echo, Hitachi, Makita, Champion, Кедр та ін). Порівняйте ціни.

Також ви можете прочитати