Мотокоса Stihl FS 55, купити в Харкові, Бензокоса штиль ціна, Купити

04.10.2016

Мотокоса Stihl FS 55

Мотокоса STIHL FS 55 – це одна з найпопулярніших моделей Штиль у класі побутових мотокіс. Це коса, яка, володіючи потужністю (0,75 кВт), має при цьому ще й неймовірно малу вагу, а саме – 4,9 кг

Інструмент чудово підійде для стрижки газонів на невеликій земельній ділянці, а, наприклад, в комбінації з відповідними ріжучими механізмами максимально ефективно може застосовуватися і для скошування вже втоптаної трави, і навіть очерету або кропиви.

Мотокоса Штиль FS 55 має дворучну рукоятку – своєрідний ергономічне кермо для коси, який забезпечить природність руху даної моделі, і з легкістю регулюється. Зауважимо, що як у мотокос, так і у кущорізів дворучна рукоятка вважається просто необхідністю при довгому косінні трави на достатньо великих ділянках.

Крім того в рукоятку були вбудовані всі елементи управління двигуном, і як наслідок управління інструментом стає значно простіше і головне безпечніше, оскільки долоню оператора постійно і так лежить на ній.

Піклуючись про Вашу безпеку, виробник включив в стандартну комплектацію даної моделі спеціальні захисні окуляри, які ідеально обдуваються і мають притому максимально широкий бічний захист.

Ремінь на плече наявний в стандартній комплектації даної моделі забезпечує максимально просту і комфортну її експлуатацію. Штиль FS 55 може використовуватися при необхідності як з легкої косильною головкою від марки Штиль, AutoCut 25-2. яку ви завжди зможете підібрати у нас в магазині, так і зі стандартним металевим ножем спеціально для жорсткої трави (причому як 2-х листным, так і 4-х листным, і навіть 8-й зубым ). Зазначимо, що металеві 4-х листные ножі не так сильно розкидають скошену траву що, звичайно ж, неймовірно зручно, якщо необхідно заготовлювати сіно, хоча модель і не може бути розрахована на дуже великі обсяги заготівлі сіна. А от 8-й зубые ножі розраховані на саму жорстку траву аж до заростей очерету або кукурудзи, однак навряд чи зможуть впоратися з чагарником.

Купуючи мотокосу STIHL FS 55 у нас, Ви маєте прекрасну можливість максимально розширити спектр необхідних завдань для неї, як і для інших інструментів, завдяки максимально широкому вибору наявних до них додаткових пристосувань.

В комплекті: ремінь на плече (лямка), ніж 230-2. ключь, викрутка, захисні окуляри та інструкція.

Ми офіційний дилер stihl у Харкові надаємо повну гарантію на пристрій — 1 рік.

Короткий опис статті: бензокоса штиль Мотокоса STIHL FS 55 – це одна з найпопулярніших моделей Штиль у класі побутових мотокіс. Це коса, яка, володіючи потужністю (0,75 кВт), має при цьому ще й неймовірно малу вагу, а саме – 4,9 кг Stihl FS 55 у Харкові, мотокоса штиль, fs 55, stihl у харкові

Джерело: Мотокоса Stihl FS 55 — купити в Харкові, Бензокоса штиль ціна, Купити бензокосу штиль

Також ви можете прочитати