Магазин Bosch, Makita, Sparky Івано-Франківськ: адреса, телефон

20.09.2015

Магазин «Bosch, Makita, Sparky»

Магазин Bosch, Makita, Sparky Івано-Франківськ: адреса, телефон

Наш магазин «Bosch, Makita, Sparky » пропонує вам придбати різноманітні види інструменту для побутового, професійного і промислового використання.

Ми є офіційним представником словенської фірми «Sadko «. Вона виготовляє широкий асортимент садово-городньої техніки. Бренд «Sadko » впевнено здобуває популярність серед українських споживачів. Сучасні технології, відмінна якість і доступна ціна дозволяє гідно конкурувати з відомими марками. Продукція «Sadko » виготовляється на сучасних заводах, оснащених комп’ютеризованими лініями, які використовують передові технології виготовлення інструменту.

Також потребує уваги фірма професійної техніки «Oleo-Mac «, яка виготовляється в Італії і також представлена в нашому магазині. Садові, сільськогосподарські і лісопромислові вироби як для професіоналів, так і для індивідуальних користувачів. Продукція компанії «Oleo-Mac » захоплює всі можливі нюанси роботи з зеленими насадженнями. Різноманітні моделі відрізняються одні від одних по своєму призначенню і потребах, але всі вони характеризуються найвищими стандартами якості, забезпечуючи виключними характеристиками, комфортом і безпекою.

Також ми є офіційними представниками фірми «Bosch » в Україні. Відділ електроінстременту групи «Bosch » є лідером в галузі електроінструменту і приладдя до нього. Суттєвим фактором успіху є темп розробки і сила інновацій.

Можемо також запропонувати лінійку фірми «Makita «, яка відрізняється високою якістю і надійністю. Водночас це складні і високотехнічні вироби, які мають бути забезпечені сервісом і гарантійним обслуговуванням. Офіційна імпортована продукція забезпечується гарантійним талоном та голографічним захистом, це є запорукою того, що інструмент буде забезпечений необхідним сервісом і гарантійним обслуговуванням.

Продукція «Sparky » один з брендів, які найкраще продаються і розвиваються за останній час зі всіх марок електроінструментів у Європі. Продукція «Sparky » призначений для використання в найбільш тяжких умовах роботи на будівництві і виробничій сфері, у професійних майстернях і серед домашніх умільців.

Також ми допоможемо підібрати для ваших робіт інструменти побутових брендів:Урал, Байкал, Тайга, Кедр, Граніт, Інтерскол, Фіолент. Алігатор, Дніпро-М, Ростех, Foresta, Forte, EuroCraft, Hitachi, Einhel, Riga, Haus-Garten, Gerrard, Werk, Riber-Profi, Tiger, Dexton, Husqvarna .

також Займаємося продажем культиваторів, генераторів та інших виробів з двигунами «Briks&Stratton » і «Honda «. В наявності є запасні частини та розхідні матеріали до різних видів бензоінструменту, а саме: стартери, косильні голівки, шини, ланцюжки, зірочки, поршневі, двігуні, карбюратори, фільтри, свічки запалювання, редуктори, двотактні масла, захисне обладнання для роботи, такі як: окуляри, щитки та багато чого іншого. Можемо запропонувати ріжучу гарнітуру для бензопил та бензотримерів професійної фірми «Oregon «, яка відома в цілому світі своєю якістю. Наша майстерня проводити ремонт та найрізноманітніших видів інструменту. а також зварювального обладнання. Проводимо заточку ланцюжків.

Короткий опис статті: бензопила кедр Bosch, Makita, Sparky Івано-Франківськ, Bosch, Makita, Sparky адреси, відгуки Bosch, Makita, Sparky, Продаж, ремонт бензо та електроінструментів професійного та побутового характеру. Запчастини до інструментів., розклад роботи Bosch, Makita, Sparky Bosch, Makita, Sparky адреси, Bosch, Makita, Sparky Івано-Франківськ, розклад роботи Bosch, Makita, Sparky, відгуки Bosch, Makita, Sparky, довідка Івано-Франківськ, афіша Івано-Франківська, карта Івано-Франківська, пошук, афіша, телефонний довідник, каталог, довідник Івано-Франківська, підприємства, розклад руху, Прикарпаття, бізнес, Івано-Франківськ

Джерело: Магазин «Bosch, Makita, Sparky» Івано-Франківськ: адреса, телефон, карта, розклад роботи, відгуки

Також ви можете прочитати