Культиватори, мотоблоки, мотокоси. Оптовий продаж садової техніки.

25.07.2015

Оптовий продаж садової техніки

Компанія займається оптовими поставками культиваторів. мотоблоків. мотокос, тримерів та іншої садової техніки.

Ми реалізуємо садову техніку з двигунами Mitsubishi. Наша продукція надійна і довговічна. Культиватори, мотоблоки, бензокоси. тримери і інша техніка не один рік використовується в російських умовах і добре себе зарекомендувала.

На нашому складі завжди в наявності велика кількість садової техніки. Культиватори, мотоблоки, мотокоси, тримери та інша техніка зі складів в Краснодарі і Москві. Наші логісти розрахують оптимальний маршрут і організують доставку товару в мінімальні терміни в будь-яку точку Росії.

У компанії працює згуртований колектив, що складається з висококваліфікованих працівників, досвід і професіоналізм яких дозволяє максимально ефективно і з найкращим результатом, задовольнити потреби клієнта.

На всю продукцію надається гарантія та повна сервісна підтримка силами власного і регіональних сервіс-центрів партнерів.

В даний час, має сервісні центри в містах Москва, Санкт-Петербург, Краснодар, Омськ, Самара, Новосибірськ, Уфа, Воронеж і Ростов-на-Дону. Ми постійно збільшуємо кількість сервісних центрів садової техніки і щодня вдосконалюємо якість обслуговування клієнтів.

Мотокультиватори і мотоблоки

Мотокультиватор — це силовий агрегат, призначений для обробки грунту фрезами. Якщо порівнювати мотокультиватор з мотоблоком, то другий є більш потужним і має в своєму арсеналі більшу кількість навісного устаткування і, відповідно, є більш функціональним

найголовнішою деталлю мотокультиватора і мотоблока є двигун. Вибираючи мотокультиватор, звертайте увагу саме на нього. Довіряйте перевіреним і відомим компаніям. Вони дорожать своїм ім’ям і випускають якісну продукцію. Також великі компанії мають свої сервісні центри, у разі неполадок Ви не залишитеся наодинці зі своєю проблемою.

Мотокультиватори можуть комплектуватися двотактними або ж чотиритактними двигунами внутрішнього згоряння. Чим більше тактів у двигуна, тим довше він пропрацює, більш того його робота буде ефективнішою і економічнішою. Щоправда, є один невеликий мінус, чотиритактний двигун зі зрозумілих причин важче.

Який би Ви не вибрали мотоблок або культиватор, пам’ятайте, найголовніше, щоб він відповідав поставленому завданню.

Короткий опис статті: купити мотокоса

Джерело: Культиватори, мотоблоки, мотокоси. Оптовий продаж садової техніки.

Також ви можете прочитати