Кедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.

20.09.2015

Вироби з кедра:

Ареал произростания кедра покриває собою майже всією територію Росії, але найбільш цінна произроставшая у важких Сибірських умовах деревина. Люди давно зрозуміли і почали використовувати його властивості деревини у дерев’яних виробах, що вимагають від матеріалу особливих властивостей. Так само кедрова колірна гамма і фактура дуже багата, можна перерахувати понад 12 відтінків — від яскраво-рожевого до червонуватого тону.

Перш ніж продукція з Кедра потрапить до кінцевого споживача проходить низка великих і складних процесів.

Все починається з того, що в деляне(лісовий масив, де буде відбуватися заготівля лісу, межі визначаються лісництвом) потрібно вибрати більш підходящі для розпилювання дерева породи кедр. Кедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.

За зовнішнім виглядом кори кедра можна практично відразу визначити здорове дерево чи ні. Наприклад у «дубняка» (так в народі називають кедр, відрізняється великим діаметром, порівняно великою висотою стовбура, на тлі основного масиву, так само на такому кедрі сучки практично всі знаходяться на маківці.Кедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.

Здавалося б, цей кедр якраз те. що потрібно. Але може бути і на оборот, потрібно бути уважним. Кора повинна бути живого краснобурого кольору, так як зблідлий колір кори відразу може дати припущення, що кедр вже відмирає — тобто є сухостоєм.

А це означає, що в стовбурі від кореня і практично до самої маківки буде гнила серцевина або, що вже точно закільцьовування (тріщина, описує всю окружність річних кілець) яка буде гнила від комля і до верхівки закінчиться не ураженими гниллю сухими тріщинами у вигляді кілець. Кедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.

Вихід пиломатеріалу з кедра при даній ситуації буде нульовим. Хоча кубатура цього дерева в кругляк могла дійти і до 10 м3. Відповідно втрата готового пиломатеріалу з кедра буде становити приблизно 4-5м3.

Так само потрібно звертати увагу на сучки, практично на кожному кедрі в лісі є обламані ,надламані і взагалі просто здорові сучки. По їх структурі можна визначити стан дерева і зразкову якість пиломатеріалів з кедра. Якщо у надломленного сучка є кругла окаемка коричневого кольору тобто ймовірність отримати з такого кедра пиломатеріал з випадаючими, а іноді і з гнилими тютюновими сучками, що так само зводить його цінність до мінімуму.

При виборі дерев і точковке (процес клеймування кедрових дерев підлягають рубці працівником лісництва) потрібно особливо відповідально підходити до цього процесу, від цього буде залежати вся подальша ланцюжок отримання з кругляка таких виробів як дошка кедр, брус кедр, вагонка кедр, оциліндрована колода кедр. Всі ці кедрові пиломатеріали досить дорогі, тому кедрові дерева в лісі повинен відбирати саме фахівець.

Коли всі дерева заклеймлены починається процес валки. Цей процес дуже небезпечний і відповідальний. Головна небезпека в тому, що дорослий кедр по своїй висоті досягає 40-60 метрів, а діаметр нижньої колоди нерідко доходить до 1м. до Речі саме з цього колоди виходить найкращий пиломатеріал із кедра — так званийКедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.
комлевої або нульовий рез.

При правильному виборі, з нульового реза такого дерева на 90% вийде дошка кедр сорту екстра. Так само великі дерева при неправильній роботі вальника можуть по-перше неправильно впасти. що ускладнить їх подальшу трелювання( процес вивезення кедрових дерев з лісосік з використанням спец техніки до місця подальшої обробки та сортування), а на худий кінець до летального результату працівників лісосік і псування техніки, що не раз показувала практика.

Коли всі дерева повалені, починається процес трелювання — то є всі кедрові дерева з допомогою трелевщика у великих леспромхозах використовують профільовану техніку типу т100 Кедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.
на малих же лісозаготівлях як правило для трелювання використовується трактор казахстан. Кедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.
Після того як кедр стрелеван на відкриту місцевість починається процес крежовки ( процес при якому у кедра відрізаються сучки і вже голий стовбур розпилюється на колоди потрібного розміру.

З середнього кедра виходить 4-5 сутунков (так в народі називають колоди, будь-якого розміру, отримані при розпилюванні кедра) придатних для подальшого розпилювання та отримання якісної дошки кедр, вагонки кедр і бруса з кедра. При крежовке важливо, щоб за цим процесом так само стежив спеціаліст ну або хоча б відповідальна особа. Адже з того ж середнього кедра можна отримати 3-4 колоди довжиною 4 метри, а при правильному підході можна з того ж кедра отримати два колоди довжиною 4 метри та два наприклад 4.5 метра, що в подальшому знову ж таки вплине на загальний обсяг пиломатеріалу з кедра.Кедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.

Крежовщики, як правило до цього байдужі, а тому не надають значення чіткому продумування при розпилюванні кожного кедрового стовбура. Кедр має досить велику щільність і смоляністость, тому потрібно мати якісний інструментарій. При розпилюванні кедра ланцюга на бензопилах дуже швидко засмолюють і тупляться.

До питання постачання крежовщиков ланцюгами і робочими пилами потрібно ставитися так само з головою. По-перше, це збільшить якість зрізів круглого лісу з кедра. Адже при засмолистости ланцюга пила дає похилий зріз, що при подальшій розпилюванні такого колоди дасть дошка кедр і кедр брус різної довжини. У загальному обсязі вплине як на якість, так і на обсяг.

Коли весь кедр раскрожован настає процес сортування. Тут потрібно постаратися зробити сортування кедра так, щоб партії йшли приблизно з однаковими характеристиками і якістю. Тобто кедрові колоди були приблизно одного розміру і сорту. Це важливо при подальшому пиляння, адже пиломатеріал із кедра ділиться за сортами, а тому весь цей процес має дуже велике значення, щоб потім вже на пилорамі не робити подвійну роботуКедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.
.

При завантаженні з лісосік, які перебувають на схилах з великим градусом відхилення від рівня моря, як правило, використовують всюдиходи — наприклад урал або військові тривісні камази. Так як кедр досить важка деревина у кузов з причепом входить близько 25 м3 кедрового круглого лісу.Кедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.
Тільки при такому обсязі техніка може виїхати з лісосіки.

Кедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.
Кедр доставляється до пилорам, де вже буде здійснюватися розподіл круглого лісу по виробництвам. Частина піде для виготовлення оциліндрованої колоди з кедра, частина для рубки зрубів з кедра, частина для розпилювання та отримання обрізна та необрізна дошка кедр, брус кедр, тес з кедра. З цих заготовок потім будуть отримані паркетна дошка з кедра, терасна дошка з кедра. вагонка з кедра, блокхаус з кедра, клеєний брус з кедра.

Пиляється кедр, як правило, на дискових пилорамах, це не найпродуктивніший спосіб отримання пиломатеріалу в плані обсягу, але в зв’язку з тим, що кедр дерево досить щільне і смолянистое. При розпилюванні на інших пилорамах (стрічкових, махових) виникають проблеми з засмолистостью пив і відбивається на якості дошки якістю дошки з кедра.

Є ще один великий плюс дискових пилорам — те, що при проходження, невеликого курсу навчання на ній зможе пиляти практично будь-яка людина, а це знижує людський фактор на виробництві до мінімуму. Дошка кедр, яка отримана шляхом розпилювання на дискової пилорамі має правильну геометрію, а так само висока якість поверхні близьке до шліфованої дошці.

Кедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.
На дискових пилорамах, зазвичай пиляють тангенс і катангенс, тобто вертикальні і горизонтальні зрізи.( дошка кедр хорошої якості має форму правильного геометричного куба) Виробництво дошка кедр радіального розпилу, більш трудомісткий процес. Вихід дошки з круглого лісу дуже маленький і звичайно ціна на таку дошку набагато вище, а якість, структура малюнка, міцність, має явну перевагу перед рядовим пиломатеріалом з кедра.

Практика показує, що розмірний ряд дошки і бруса з кедра на невеликому виробництві, як правило так вже й широкий. Звичайно можна пиляти всі розміри. які можуть выпиливаться із взятого колоди, це передбачається конструкривной можливістю при перепиле на дискової пилорамі. Але для отримання більшого об’єму готового пиломатеріалу з кедра за умови, що буде стандартна сітка кедрового круглого лісу, подає на пилорамную естакаду для перепила, зазвичай це кедрові колоди діаметром 24-40.

Так от при цих умовах при правильній розпилюванні вийде дошка кедр 150х40х4000, дошка кедр 180х40х4000, тес з кедра 25х150х4000, брусок з кедра 50х50х4000, штахет з кедра 25х50х4000. Це стандартний набір пиломатеріалу з кедра і будь-якого іншого дерева одержуваний при розпилюванні на дискової пилорамі.Кедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.

Брус кедр, як правило при тій же сітці кедрових колод в стандарті пиляється так само — брус кедр 150х150х4000. брус кедр 180х180х4000. Брус на відміну від дошки має свої особливі відмінності, як за гостами, так і по областях застосування. Для пилки бруса з кедра ведеться особливий підбір круглого лісу, зручніше і вигідніше пиляти кругляк з кедра великих діаметрів, щоб залишалося менше відльоту і брус кедр виходив хорошої якості. Тобто малось, як можна менше обзольных брусів і звичайно менша кількість сучків, так як спилюючи верхні шари колоди йдуть і більшість сучків, які залишаються на випиляному кедровому тесе і дошка кедр.

Такий пиломатеріал можна використовувати для виробництва підлогова дошка кедр, заготовок для виробництва вагонка з кедра, вікна з кедра. І кожен з перерахованих вище пиломатеріалів з кедра матиме високу якість, в плані екологічної чистоти пиломатеріалу, високу міцність і довговічність.

Кедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.
Залишки від розпилювання — обапіл з кедра використовується в якості екологічно чистого твердого палива. Кедр володіє високою щільністю, а тому дрова з кедра при згорянні дають дуже жаркі вуглини і надовго допомагають зберегти тепло в будинку. Далі пиломатеріал із кедра вантажать на машини вагони і доставляють з далеких глибинок Росії в усі куточки світу.

Люди будують з кедра будинку, бані, сауни, альтанки, оббивають вагонкою з кедра приміщення. І у всіх випадках всі вироби, виготовлені з кедра, відрізняються високими показниками корисності та екологічної чистоти. Кедр, це дерево, яке буде дарувати тепло і здоров’я вашому дому.

Короткий опис статті: бензопила кедр, кедр, вироби з кедра, пиломатеріали — брус кедр, вагонка кедр, дошка кедр, кедр сибірський москва кедр, вироби з кедра, дошка кедр, пиломатеріал кедр, брус кедр, вагонка кедр, продаж кедр,сибірський кедр москва

Джерело: Кедр,вироби з кедра. найкращі ціни на пиломатеріал і дошку з кедра,а так само брус вагонка з кедра.

Також ви можете прочитати