Бензопила «Урал. та її технічні характеристики. Поради по ремонту.

30.09.2015

Бензопила «Урал» та її технічні характеристики. Поради по ремонту.
Бензопила «Урал»

Бензопила «Урал. та її технічні характеристики. Поради по ремонту.
2005 році на Пермському машинобудівному заводі імені Ф. В. Дзержинського з конвеєра заводу зійшла 14-мільйонна бензопила. Якщо збудувати їх в один ряд, то вони своїми шинками зможуть дотягнутися від Калінінграда до Владивостока. Бензопили «Урал», масової машинобудівної продукції, випуск якої, за заявою заводу, передбачається до 2013года, сьогодні слово.

Бензопила «Урал» спочатку розроблялася як професійний інструмент, що відноситься до вузькоспеціалізованого класу «вальних» пив. Будучи своєрідною модифікацією пили «Дружба», бензопила «Урал» служила професійним вальщикам в лісгоспах, а «Дружба» — інструмент для особистих подвір’їв. Ця побутова градація бензопил чомусь збереглася і по сьогоднішній день. Перший промисловий зразок бензопили завод випустив в 1935 році, а зразок 1946 р. випуску і сьогодні можна побачити в Артилерійському музеї Санкт-Петербурга.

Це була військова техніка, і такі пилки застосовувалися в інженерних військах, і виглядали, звичайно, дивно і трохи інакше сучасних: дуже довга шина з хитромудрим механізмом на кінці. Масове, мирне виробництво пив було запущено в 1955р, а в 1958р. заслужена нагорода Брюссельської виставки – золота медаль. На сьогоднішній день до 80% робіт по заготівлі деревини на вітчизняних лісосіках виконується з допомогою бензопил типу «Урал».

На бензопилах «Урал» встановлений двотактний бензиновий двигун потужністю 5,5 л. с.

Маючи велику потужність, по відношенню до «Дружбі», бензопила «Урал» трохи легше, також має можливість повороту пилкового механізму на 900 і винесені вгору, по відношенню до двигуна ручки, що дозволяють працювати з прямою спиною і при глибокому снігу. Застосування виброгасящие рами і постійної примусової мастила пиляльного ланцюга дійсно робили цю пилку професійної, але по-справжньому універсальною вона стала, коли почала комплектуватися гідравлічним клином.

Антивібраційна система реалізована відділенням рами від двигуна спеціальної амортизаційної підвіскою, але виконана дуже жорсткою і малоефективна. Заявлене в інструкції час контакту оператора з пилою не повинна сумарно перевищувати 1,5 години в день.

Застосування високопрофільних пив з великим кроком і постійна мастило ланцюга дозволяли лісорубам «працювати» з підвищеною продуктивністю, окуповуючи цим дуже низьку економічність двигуна. Тому на обрізанні сучків вигідніше застосовувати «Дружбу» або «Тайгу». До речі стабільність роботи бензопили «Дружба» найчастіше досягається установкою на неї карбюратора від «Уралу», а самостійна заміна пильного механізму бензопили «Урал» на «Stihl» дає дивовижний ефект продуктивності і працездатності «Уралу».

Однак при такій кількості позитивних моментів, жартувати з приводу якості бензопил «Урал» в середовищі вальників, як мовиться, не прийнято. Навіть при такому високому розташуванні ручок гар від двигуна доводиться ковтати в надлишку. Сітка повітряного фільтра зроблена з дуже великою осередком, десяті частки міліметра, а на «імпорті» – частки мікрона, що знижує ефективність і відповідно збільшення пропорції масло-бензин 1:20, і відповідно 1:50 — на імпортні.

Втім, деталі двигуна «Уралу» підігнані не настільки ретельно, як імпортних, так що дрібне сміття при попаданні всередину не викликає особливих проблем, згораючи, звичайно, якщо його не засипати в топку. Обслуговування пили громіздке і складне. Інструкція настільки об’ємна, що нагадує художнє твір, рекомендуючи протяжку болтів і всього кріплення, а так само регулярну розбирання і чищення двигуна.

Але навіть педантичне виконання Бензопила «Урал. та її технічні характеристики. Поради по ремонту.
інструкції з технічного догляду за пилкою не оберігає двигун від підклинювання, обриву шатуна, періодичного відмови редуктора, підвищеної витрати палива. Відсутність ланцюгового гальма — начебто дрібниця, несуттєва деталь, але це тільки до тих пір, поки не торкнулася вас особисто.

Є у нашої техніки одне технологічне перевага, пилкою «Урал» можна здійснювати пиляння вздовж волокон, тобто розпускати колода уздовж. Пила служить довго і безвідмовно, якщо вона в умілих руках і застосовується в побутових масштабах. Але погодьтеся, що промислове використання передбачає постійну навантаження і легкість експлуатації, і тут вітчизняна продукція здорово поступається.

Всеїдність бензину і мастил, висока ремонтопридатність і низька ціна пили «Урал» вже не можуть бути компенсуючим фактором ринку збуту, від них повсюдно відмовляються на користь іншої продукції. Залишається лише сподіватися на підставі заяви виробника про випробування нової моделі бензопили «Урал 70», якісно відрізняється від своїх попередників, з використанням імпортної поршневий та інших застосовуваних технічних нововведень.

Бензопила Урал УП-2500 Professional

Потужна бензопила Урал УП-2500 Professional для напівпрофесійного застосування призначена для різних робіт на будівельних майданчиках, лісозаготівлі, обрізки гілок, розпилювання колод і т. д. Шина Бензопила «Урал. та її технічні характеристики. Поради по ремонту.

Завдяки невеликій вазі робота з бензопилою не буде стомлюючої. Ідеальний вибір для дачників і садівників.

Бензиновий двигун з повітряним охолодженням має потужність 3,5 л. с. невибагливий в експлуатації, не вимагає складного обслуговування, має високі технічні характеристики при низькому енергоспоживанні.

Бензопила Урал 2500 оснащена всіма сучасними засобами захисту оператора: інерційним гальмом ланцюга, функцією миттєвого зупинки, захистом від зворотного удару. Автоматичне мастило ланцюга дозволить багаторазово збільшити термін служби даного інструменту. Ефективна антивібраційна система значно зменшує вібрацію, що знижує втому рук оператора в процесі роботи з інструментом.

Бензопила виконана в сучасному ергономічному дизайні, комплектується 2-я шинами і 2-я ланцюгами Бензопила «Урал. та її технічні характеристики. Поради по ремонту.
захисними окулярами. Опис виробу, порядок введення в експлуатацію, роботи та обслуговування наводиться в керівництві російською мовою.

Бензопили Урал — якість, надійність, довголіття і висока продуктивність при доступній ціні!

Технічні характеристики:

Тип: напівпрофесійна

Двигун: двотактний одноциліндровий

Потужність: 3,5 л.с.

Об’єм двигуна: 45 см3

Старт: ручний, система легкого запуску

Об’єм паливного бака: 0,55 л

Об’єм масляного бака: 0,26 л

Кількість зубів: 72

Паливна суміш: бензин А-92 + масло для 2-х тактних двигунів

Вага: 4,8 кг

Виробництво: Урал, Росія

Короткий опис статті: бензопила кедр

Джерело: Бензопила «Урал» та її технічні характеристики. Поради по ремонту. | Універсальний портал

Також ви можете прочитати