Бензопила STIHL MS 180 купити в Києві в інтернет-магазині Zakazik.

02.10.2015

Бензопила STIHL MS 180

Купити за 1 клік

Опис – Бензопила STIHL MS 180

Ланцюгова пила STIHL MS 180 це дуже зручний інструмент для побутового використання, за допомогою якого Ви зможете виконати безліч робіт по господарству, починаючи від власного саду і закінчуючи дрібним будівництвом з дерева. Бензопила STIHL MS 180 відмінно підходить для однорічного управління. Легка, компактна і з антивібраційною захистом вона дозволяє працювати тривалий час, не відчуваючи втоми. Пила STIHL MS 180 має привабливе виконання корпусу в оранжево-чорних тонах. Потужність бензинового двигуна становить 1500 Вт. Серійне оснащення включає компенсатор і систему змащення ланцюга.

Доставляємо бензопилу STIHL MS 180 в такі міста України*:

* — Це не повний список міст, які доставляється даний товар! Тому не переживайте, якщо Ви не знайшли своє місто в цьому списку. Ми відправляємо бензопилу STIHL MS 180 в будь-яке місто України.

Способи доставки бензопили STIHL MS 180

 • Кур’єром по місту Києву

Вартість доставки товару STIHL MS 180 складає 70 грн.

Увага! Якщо в момент отримання товару Ви розписуєтеся, що за якістю і кількістю товару претензій не маєте, надалі марно пред’являти якісь претензії на дану тему. У зв’язку з цим оглядайте STIHL MS 180 при отриманні.

 • Кур’єром по Київській області

  За межі міста Києва ми також доставляємо СТИХЛ МС 180. Вартість такої доставки буде складати 50 грн. + 8 грн за 1 км. Детальніше умови доставки даного товару по Київській області уточнюйте у менеджерів.

 • Самовивіз товару

  Якщо у Вас є бажання і можливість самим забрати бензопилу STIHL MS 180, Ви можете це зробити за адресою вул. Горького, 169. Попередньо Ви повинні обговорити з менеджером дня і приблизний час Вашого приїзду, щоб даний товар був привезений зі складу вчасно, і Вам не довелося зайвий раз чекати.

 • Службами доставки по всіх містах України

  У тому випадку, якщо Ви оформляєте заказік з іншого міста, доставка буде здійснюватися будь-якої транспортної компанією, існуючої у Вашому місті. Вважаємо за краще працювати з компанією САТ, але можливі перевезення і такими транспортними компаніями, як «Нічний Еспресо», «Автолюкс», «Інтайм» та інші. Є два варіанти того, куди здійснюється доставка STIHL MS 180: на склад обумовленої транспортної компанії у Вашому місті, або ж за конкретною адресою.

  Вартість доставки по Україні залежить від міжміського відстані, ваги, габаритних розмірів товару, розцінок транспортної компанії з якою Ви хочете співпрацювати і т. д.

  При бажанні клієнта СТИХЛ МС 180 перед відправкою ми страхуємо. Робиться це для впевненості, що товар буде доставлений в цілості й схоронності.

  Способи оплати бензопили STIHL MS 180

  • Оплата готівкою

  Така оплата можлива при покупці STIHL MS 180 у Київі або Кевской області. Ви можете оплатити товар готівкою в нашому офісі, так і за місцем доставки Вашого заказика. Готівкові гроші приймаються тільки в національній валюті за курсом на день оплати. На підтвердження оплати ми видаємо квитанцію з внесеної Вами сумою.

 • Оплата за безготівковим розрахунком

  Безнальные платежі здійснюються таким чином: в момент оформлення Вашого заказика менеджер по електронній пошті або по факсу виставляє рахунок-фактуру з указаними в ньому реквізитами та специфікацією товару. Зробити перерахування грошей з цього рахунку Ви зможете в будь-якому відділенні зручного для Вас банку. Юридичним особам надаються всі необхідні документи в момент доставки товару.

 • Оплата за допомогою WebMoney

  Також даний товар Ви можете оплатити за допомогою послуги інтернет-розрахунків Вебмані. У такому випадку гроші доходять моментально. Щоб мати можливість оплачувати заказік за допомогою WebMoney Ви повинні мати свій аккаунт на даної системи інтернет-розрахунків. Також у Вас повинна бути встановлена програма Webmoney Keeper Classic або Webmoney Keeper Light. Оплачувати товари і послуги веб-грошима дуже зручно і вигідно, так як Вам не доведеться втрачати чималі кошти при переведенні в готівку.

  Аксесуари – Бензопила STIHL MS 180

  Короткий опис статті: бензопила штіль 180 Бензопила STIHL MS 180 купити за 4549.00 грн. в інтернет-магазині Zakazik.ua ? Тел: (044) 339-9-339 ? Доставка ? Гарантія ? Найкращі ціни на Бензопили!

  Джерело: Бензопила STIHL MS 180 – купити в Києві в інтернет-магазині Zakazik.ua | ціни по Україні, відгуки, характеристики

 • Також ви можете прочитати